Електро-велосипед Hammer S200 є ідеальним велосипедом для тривалих поїздок так як заряду акумулятора вистачає на 40-50км. Максимальна швидкість 40-45км. Встановлено круїз контроль. Час повного заряду 4 години. В комплекті має повнорозмірні крила та багажник.
Характеристики
- Рама: алюмінієва
- Колеса: подвійні 27.5"
- Навантаження: 150кг
- Мотор: Mxus XF15R 500w 48v
- Акумулятор: Li-on 10 Ah 48v
- Контролер: 23 А
- Ручка газу: клавішного типу
- Зарядний пристрій: 2 А, з системою охолодження
На велосипед та електро-комплект діє гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Діаметр колеса | 27.5 мм |
| Колір | Червоний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 281,60 ₴










