У комплекті — 1 шт.
Сумісний зі стандартними втулками під 6-болтове кріплення
Призначення — дискові гальмівні системи
Діаметр — 180 мм.
Матеріал — Сталь
У комплекті 6 болтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Виробник | ARES |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гальма |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


