Триколісний електровелосипед Liman
Пробіг до 50 кілометрів на одному заряді батареї, робить його ідеальним вибором для тривалих поїздок або щоденного використання.
Алюмінієва рама не тільки забезпечує міцність і довговічність конструкції велосипеда, але й робить його легким для зручного управління.
Електровелосипед оснащений надійною і ефективною системою передач Shimano на 7 швидкостей, що забезпечує плавне та комфортне переміщення по різних типах маршрутів і рельєфам.
Дискові гальма забезпечують надійне та безпечне гальмування навіть на великих швидкостях, що підвищує рівень безпеки та контролю під час поїздок.
Liman дозволяє вам швидко та впевнено переміщатися по міських вулицях або за їх межами, зберігаючи при цьому комфорт і безпеку.
На всі електровелосипеди та комплекти, представлені на нашому веб-сайті, діє гарантія на 12 місяців. У разі поломки деталь замінюється на нову.
Пробіг до 60 км.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Запас ходу | 50-60 км |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Рама | Алюмінієва |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Діаметр коліс | 26" |
- Ціна: 41 126,40 ₴











