"Electric" 1000W
Технічні характеристики:
- Рама: Алюміній 17 (160-200) см
- Колеса: 29 дюймів
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Мотор: MXUS XF19R
- Потужність мотора: 1000w 48v
- Максимальна швидкість: 55 км/год
- Акумулятор: літієвий Li-on 13 А·год 48 (54)v Panasonic 2024
- Зарядний пристрій 2 А із системою охолодження
- Ручка газу мото типу
- Вольтметр
- Замок запалювання
- Максимальна відстань на одному заряджанні: 70 км
- Час повного заряджання: 6 годин
- Комфортне сидіння
- 3 режими мотора Еко Стандарт Турбо
- Знімний кошик
- Механічні гальма DISK
- Багажник
- Повнорозмірні крила
- Вага: 23 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Конструкція | Цілісна |
| Час заряджання | 6 година |
| Висота кермової стійки | 20 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 50.0 |
| Потужність електродвигуна | 1000.0 |
| Діаметр колеса | 29.0 |
| Колір | Бордовий |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 24 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Рік випуску | 2024 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 564,80 ₴










