"Electric" 1000W
Технічні характеристики:
- Рама: Алюміній 17 (160-200) см
- Колеса: 29 дюймів
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Мотор: MXUS XF19R
- Потужність мотора: 1000w 48v
- Максимальна швидкість: 55 км/год
- Акумулятор: літієвий Li-on 13 А·год 48 (54)v Panasonic 2024
- Зарядний пристрій 2 А із системою охолодження
- Ручка газу мото типу
- Вольтметр
- Замок запалювання
- Cruise control
- Максимальна відстань на одному заряджанні: 70 км
- Час повного заряджання: 6 годин
- Комфортне сидіння
- LED ФАРА Лінзована
- Знімний кошик
- Механічні гальма DISK
- Багажник
- Повнорозмірні крила
- Вага: 23 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Висота рульової стійки | 20 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 24 кг |
| Колір | Зелений |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2024 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 428,80 ₴











