Електровелосипед Ardis Fold на двадцяти дюймових колесах з складною рамою дуже компактний та надійний помічник, має багажник та кошик, комфортне сидіння, зручну посадку на велосипеда за рахунок низької рами. Класичні гальма на задньому колесі та ободні V-brak на передньому колесі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Рекомендована гранична швидкість | 20 км/год |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Ножні гальма |
| Конструкція | Складана |
| Час заряджання | 4 година |
| Висота кермової стійки | 14 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Максимальна швидкість | 40.0 |
| Потужність електродвигуна | 350.0 |
| Діаметр колеса | 20.0 |
| Колір | Чорний |
| Вікова група | Доросла |
| Вага | 23 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Рік випуску | 2025 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 740,80 ₴









