Електро-велосипед Hammer S200 є ідеальним велосипедом для тривалих поїздок так як заряду акумулятора вистачає на 40-50км. Максимальна швидкість 40-45км. Встановлено круїз контроль. Час повного заряду 4 години. В комплекті має повнорозмірні крила та багажник.
Характеристики
- Рама: алюмінієва
- Колеса: подвійні 27.5"
- Навантаження: 150кг
- Мотор: Mxus XF15R 500w 48v
- Акумулятор: Li-on 10 Ah 48v
- Контролер: 23 А
- Ручка газу: клавішного типу
- Зарядний пристрій: 2 А, з системою охолодження
На велосипед та електро-комплект діє гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hammer |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Диаметр колеса | 27.5 мм |
| Цвет | Красный |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 45 км |
| Максимальная скорость | 40 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 20 км/ч |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 37 281,60 ₴










