Триколісний електро-велосипед зібраний на базі Fat bike Ardis 20ʼʼ.Покришка обʼємом 4.0 забезпечує bike високою прохідністю. Велосипед має сталеву раму, амортизатор вилку, велике комфортне сидіння, зручне кермо та дискові гальма. Кошик 300*400*250, максимальне навантаження на велосипед 150кг. Встановлено систему передач Shimano на сім швидкостей що забезпечує легке переміщення на велосипеді.
Встановлено редукторний мотор MXUS XF15 з потужністю 500W, батарея на 7.8Ah(Li-on) 48V з елементами Panasonic 2024 року, ручка газу - клавіша (прапорець) з вольтметром та замком запалювання, контролер Huawei 18A, в комплекті зарядний пристрій на 2А з системою охолодження.
Рекомендована швидкість 20-25 км/год, з такою швидкістю велосипед проїзджає 30-35км. на одному заряді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardis |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Электровелосипед |
| Возрастная группа | С 12 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Размер рамы | 15.5" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Количество скоростей | 7 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Красный |
| Конструкция вилки | Пружинная |
| Ход вилки | 60 мм |
| Вес | 30 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Максимальный вес | 150 кг |
| Год выпуска | 2024 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Рост велосипедиста (см) | 180 |
| Характеристики электровелосипеда | |
| Мощность электродвигателя | 500 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Дистанция пробега | 30 км |
| Максимальная скорость | 30 км/ч |
| Время зарядки аккумулятора | 4 час |
| Срок службы АКБ | 1000 циклов заряда |
| Зарядное устройство | Да |
| Максимальная грузоподъемность | 150 кг |
| Угол подъема | 15 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Крылья | Да |
| Регулируемый вынос руля | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Тип профиля | Одностенный |
| Материал обода | Алюминиевый сплав |
| Педали | Платформенные |
| Руль | Изогнутый |
| Конструкция рулевой колонки | Неинтегрированная |
| Багажная корзина | Сзади |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Защита цепи | Да |
| Звонок | Да |
- Цена: 37 584 ₴










Отправка с 04 июня 2026