Електровелосипед зібраний на базі велосипеда Avanti Boost 27.5", 3.0 покришка на колесах завдяки якій велосипед має високу прохідність, алюмінієва рама (L), гальмівна система дискова гідравліка Tektro, механіка Shimano класу Altus на вісім швидкостей, обода посилені (подвійні) пістоновані, вилка амортизатор SR Suntour XCM 32 під 12 вісь. Встановлено редукторний задній мотор MXUS XF19С (під касету) з потужністю 1000w, батарея на 18 ампер годин (Li-on) 48 вольт з елементами Panasonic 2024 року, ручка газу поворотного (мото) типу з вольтметром, контролер Huawei 18A, в комплекті зарядний пристрій на 2 ампери, має три швидкості 50, 100 та 120% від своєї потужності, встановлена Led фара на 18 діодів.
Рекомендована швидкість 20-25 км/год, з такою швидкістю велосипед проїжджає до 100км. на одному заряді. Максимальна швидкість 50-55км/год.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Avanti |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Рекомендуемая предельная скорость | 20 км/год |
| Особенности | Амортизатор, Ручной тормоз |
| Конструкция | Цельная |
| Время зарядки | 8 година |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Мощность электродвигателя | 1000 |
| Диаметр колеса | 27.5 |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Материал рамы | Алюминий |
| Год выпуска | 2024 |
| Максимальная скорость | 55 |
| Дистанция пробега | 100 км |
| Высота рулевой стойки | 19 см |
| Вес | 28 кг |
- Цена: 54 432 ₴











