У комплекті — 1 шт.
Сумісний зі стандартними втулками під 6-болтове кріплення
Призначення — дискові гальмівні системи
Діаметр — 180 мм.
Матеріал — Сталь
У комплекті 6 болтів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Число отверстий | 6 шт |
| Наружный диаметр | 180 мм |
| Производитель | ARES |
| Толщина | 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Тормоза |
| Количество единиц, шт | 1 |
| Страна-производитель товара | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴


