Пробіг до 40 кілометрів на одному заряді батареї, робить його ідеальним вибором для тривалих поїздок або щоденного використання.
Алюмінієва рама не тільки забезпечує міцність і довговічність конструкції велосипеда, але й робить його легким для зручного перенесення та управління.
Гідравлічні гальма Tektro з легкістю зупинять цей велосипед.
Електровелосипед оснащений надійною і ефективною системою передач Shimano на 8 швидкостей, що забезпечує плавне та комфортне переміщення по різних типах маршрутів і рельєфам.
Дискові гальма забезпечують надійне та безпечне гальмування навіть на великих швидкостях, що підвищує рівень безпеки та контролю під час поїздок.
Цей велосипед дозволяє вам швидко та впевнено переміщатися по міських вулицях або за їх межами, зберігаючи при цьому комфорт і безпеку.
Міцна вилка Suntour з віссю 15мм дає гарантію на комфортну поїздку і хорошу амортизацію.
На всі електровелосипеди та комплекти, представлені на нашому веб-сайті, діє гарантія на 12 місяців. У разі поломки деталь замінюється на нову.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electric |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Запас хода | 40-50 км |
| Мощность, Вт | 1000 Вт |
| Рама | Алюминиевая |
| Максимальная скорость | 50 км/ч |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Вес (кг) | 23 |
| Диаметр колес | 27.5" |
- Цена: 50 112 ₴









