Електровелосипед Avanti FAT-Bike 4.0
Пробіг до 50 кілометрів на одному заряді батареї, робить його ідеальним вибором для тривалих поїздок або щоденного використання.
Алюмінієва рама не тільки забезпечує міцність і довговічність конструкції велосипеда, але й робить його легким для зручного перенесення та управління.
Гідравлічні гальма це головна перевага цього велосипеда над іншими, вони забезпечують дуже гарне гальмування без зусиль. Дискові гальма забезпечують надійне та безпечне гальмування навіть на великих швидкостях, що підвищує рівень безпеки та контролю під час поїздок.
Електровелосипед оснащений надійною і ефективною системою передач Shimano на 7 швидкостей, що забезпечує плавне та комфортне переміщення по різних типах маршрутів і рельєфам.
Avanti FAT-Bike дозволяє вам швидко та впевнено переміщатися по міських вулицях або за їх межами, зберігаючи при цьому комфорт і безпеку.
На всі електровелосипеди та комплекти, представлені на нашому веб-сайті, діє гарантія на 12 місяців. У разі поломки деталь замінюється на нову.
Колеса: 26 дюймів
Покришки: 4.0 CST
Максимальне навантаження: 160 кг
Мотор: MXUS XF15R FAT
Потужність: 750w 48V
Контролер Huawei 23A
Ручка газу Мото з ключем запалювання й вольтметром
Максимальна швидкість:50 км/год
Акумулятор: 10 А·год 48 в Panasonic
Зарядний пристрій 2.5 А
Максимальна відстань на одному заряджанні до 50-км
Час повного заряджання: 5 годин
Гідравлічні передні та задні гальма
Вага: 23 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avanti |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Користувацькі характеристики | |
| Запас ходу | 40-50 км |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Рама | Алюмінієва |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Діаметр коліс | 26" |
- Ціна: 42 076,80 ₴








