"Electric" 1000W
Технічні характеристики:
- Рама: Алюміній 17 (160-200) см
- Колеса: 29 дюймів
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Мотор: MXUS XF19R
- Потужність мотора: 1000w 48v
- Максимальна швидкість: 55 км/год
- Акумулятор: літієвий Li-on 18 А·год 48 (54)v Panasonic 2024
- Зарядний пристрій 2 А із системою охолодження
- Ручка газу мото типу
- Вольтметр
- Замок запалювання
- Максимальна відстань на одному заряджанні: 100 км
- Час повного заряджання: 8 годин
- Комфортне сидіння
- 3 режими мотора Еко Стандарт Турбо
- Знімний кошик
- Механічні гальма DISK
- Багажник
- Повнорозмірні крила
- Вага: 25 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 8 годин |
| Висота рульової стійки | 20 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Дистанція пробігу | 100 км |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Ручне гальмо |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 360 ₴











