Ровер зібрантй на базі велосипеда "Royal Volhynia 26"
Технические характеристики:
- Рама: Сталева
- Колеса: 26 дюймів
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Потужність мотора: 350W +100W (приріст потужності за рахунок акб на 48V)
- Максимальна швидкість: 40 км/год
- Акумулятор: літієвий Li-on, 7.8 А/г 48(54)в Panasonic 2024
- Зарядний пристрій: 2А з системою охолодження
- Вольтметр
- Контроллер: Huawei 15-18A
- Ручка куркового типу
- Максимальна відстань на одному заряді: 40 км
- Час повної зарядки: 4 години
- Механічні передні та задні гальма
- Комфортне сидіння
- Легко з'ємний кошик
- Багажник
- Колір: білий, чорний, сірий, червоний, блакитний
- Вага: 21 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UA |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр колеса | 26 мм |
| Высота рулевой стойки | 20 см |
| Особенности | Ручной тормоз, Ножной тормоз, Подножка |
| Вес | 21 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Мощность электродвигателя | 350 Вт |
| Год выпуска | 2024 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 40 км |
| Максимальная скорость | 35 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 25 км/ч |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 25 401,60 ₴











